Sukuneuvosto

Sukuneuvosto 2016 – 2019

pj. Antti Karlin 02 8414418, 040 5157945 karlin.antti@gmail.com

vpj. Anneli Sokajärvi 050 5992520 anneli.sokajarvi@elisanet.fi

sukututkimus, sukutiedustelut:

Brita Keskinen 02 2358420, 0400 720551 brita.keskinen@pp.inet.fi

sihteeri Rita Salviander rita.salviander@gmail.com

taloudenhoitaja Sirpa Mäki 0400 743134 sirpasmaki@gmail.com

jäsensihteeri ja jäsenrekisteristä vastaava:

Anne Leppänen 050 3859961 mustikkakalio598@gmail.com

Hanna Heikkinen 050 5672825 heikkinen.hanna.m@gmail.com

Katja Isotalo katja.isotalo@loimaa.fi

Pertti Kansa 050 5058101 einarivaan@gmail.com

Kari Mäentaka 0440 181247 kari.maentaka@gmail.com

Ari Vilen 040 5332825 arijuha62@gmail.com

Tiedotustoimikunta

lehden vastaava toimittaja: Brita Keskinen

tiedotteen taitto : Hanna Heikkinen

Anneli Sokajärvi

Kari Mäentaka

Sukuneuvosto 2.3.-17jpgSukuneuvosto kokouksessa 2.3.2017. Kuvasta puuttuu Anne Leppänen ja Hanna Heikkinen.

Sukuneuvosto 2013-2015

pj. Antti Karlin 02 841 4418(k), 040 5157945 (t) ankarlin@uusikaupunki.fi

vpj. Brita Keskinen 02 235 8420, 0400 720 551 brita.keskinen@pp.inet.fi

– sukututkimus, sukutiedustelut

sihteeri Rita Salviander

taloudenhoitaja Sirpa Mäki 0400 743 134 sirpasmaki@gmail.com

jäsensihteeri ja jäsenrekisteristä vastaava

Anne Leppänen 050 385 9961 mustikkakalio598@gmail.com

muut jäsenet:

Hanna Heikkinen 050 567 2825 heikkinen.hanna.m@gmail.com

Pertti Kansa 050 505 8101 pertti.kansa@kolumbus.fi

Kari Mäentaka 0440 181247 kari.maentaka@gmail.com

Timo Mäki 0400 562003 timo.proffa.maki@gmail.com

Anneli Sokajärvi 050 599 2520 anneli.sokajarvi@elisanet.fi

Anne Storfors

Eeva Virtanen irkkumaija@luukku.com

Sukuneuvosto huhtikuun 2014 kokouksessaan

SUKUNEUVOSTO 2008-2010
Puheenjohtaja Brita Keskinen (02) 2358 420 brita.keskinen @pp.inet.fi
Varapuheenjohtaja Antti Karlin
Sihteeri/kirjanpitäjä/rekisterinhoitaja Anne Leppänen
Varainhoitaja Anette Ylitalo
Muut jäsenet: Sirpa Alitalo, Pertti Kansa, Rita Salviander, Anneli Sokajärvi, Anne Storfors, Eeva Virtanen, Hannele Virtanen

Sukuneuvosto 2004-2007

Puheenjohtaja Brita Keskinen, Turku
Varapuheenjohtaja Matti Kuusikoski, Turku * 2006
Sihteeri/rek.hoitaja Anne Leppänen, Masku
Varainhoitaja Annette Ylitalo, Turku
Jäsenet Pertti Kansa, Piikkiö
Mai-Lis Koskinen, Pöytyä * 2005
Rita Salviander, Turku
Pirkko Siltanen, Espoo * 2005
Anne Storfors, Parainen
Ulla Syrjäsuo, Lieto
Eeva Virtanen, Aura
Terttu Välilä, Turku
* eronnut sukuneuvostosta omasta pyynnöstään